Director Punct de Lucru Craiova

Posted 3 weeks ago

CANDIDATUL IDEAL

Experienta de cel putin 10 ani in piata farma;
Experienta de cel putin 5 ani in management;
Studii superioare;
Capacitate de analiza si sinteza;
Foarte bune abilitati de comunicare;
Dinamic si cu initiativa;
Adaptabilitate si spirit de echipa;
Capacitatea de a lucra eficient in conditii de stres;
Buna planificare si organizare personala.

DESCRIEREA JOBULUI

Asigura si coordoneaza buna desfasurare a intregii activitati a punctului de lucru Craiova.
Elaboreaza si urmareste realizarea planului de vanzari, incasari si de marja al punctului de lucru Craiova, punct de lucru care acopera judetele: Arges, Olt, Dolj, Gorj, Mehedinti, Teleorman, Valcea.
Analizeaza tendintele pietei, identifica directii de dezvoltare si propune implementarea acestora in concordanta cu obiectivele de vanzari/incasari si de marja ale Punctului de Lucru.
Cunoaste foarte bine clientii si mentine o relatie de durata cu acestia prin personalizarea ofertelor dupa nevoia fiecaruia, in limita politicii comerciale comunicate de la centru.

Job Features

Experienta5 ani
Carnet de conducereCat. B
OrasCraiova

A valid phone number is required.
A valid email address is required.