Magaziner/Lucrator in depozit Craiova

Posted 1 week ago

Candidatul Ideal

Foarte bune abilitati de comunicare;
Dinamic si cu initiativa;
Adaptabilitate si spirit de echipa;
Capacitatea de a lucra eficient in conditii de stres;
Buna planificare si organizare personala.

Descrierea Jobului

Responsabilitati:
Pregatirea sub indrumarea gestionarului si a persoanei responsabile, a comenzilor de medicamente, pe beneficiari, avand in permanenta o grija deosebita ca cele inscrise in comanda, conform dispozitiei de livrare, sa se regaseasca in coletele pregatite pentru distributie.
Participa la incarcarea coletelor, dupa ce au fost verificate conform comenzii.
Ajuta gestionarul si persoana responsabila la rezolvarea problemelor de gestiune (retururi de marfa, procese verbale de lipsa, dandu-si intreg concursul pentru rezolvarea acestora).
Sesizeaza orice neconcordanta intre stocul scriptic si faptic gestionarului si persoanei responsabile.
Intretine ordinea si curatenia in depozit.
Manipuleaza cu grija echipamentul din dotare (carucioare, transpaleti, etc.).

Job Features

OrasCraiova
Experienta1 An

A valid phone number is required.
A valid email address is required.