Reprezentant Hospital Bucuresti

Posted 2 weeks ago

Candidatul ideal

Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
Dinamic si cu initiativa;
Adaptabilitate si spirit de echipa.
Capacitatea de a lucra eficient in conditii de stres;
Buna planificare si organizare personala.

Responsabilitati:
Ofertarea spitalelor si informarea in ceea ce priveste portofoliul de produse, preturile, etc
Identificarea clientilor care organizeaza licitatii electronice in vederea achizitiei de produse farmaceutice;
Gestioneaza datele privind licitatiile;
Intocmirea documentelor pentru: achizitii directe, cereri de oferta, negocieri;
Arhivarea documentelor si mentinerea acestora intr-o ordine, inregistrarea acestora si urmarirea lor in situatii electronice care in orice moment sa furnizeze informatiile centralizate: cantitati, preturi, oferte, date;
Raportare saptamanala si lunara catre centru si catre producatori a vanzarilor si procedurilor (licitatiilor) in curs de derulare;
Transmitere extrase de cont, componente sold, planuri de esalonare si somatii catre spitale.

Job Features

OrasBucuresti
Experienta1 An
Carnet de conducereCat B

A valid phone number is required.
A valid email address is required.