Reprezentant Vanzari Retail Bucuresti

Posted 4 weeks ago

Candidatul ideal

Studii medii/superioare;
Experienta de cel putin 1 an in piata farma reprezinta un avantaj;
Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
Dinamic si cu initiativa;
Adaptabilitate si spirit de echipa.
Capacitatea de a lucra eficient in conditii de stres;
Buna planificare si organizare personala.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Promovarea produselor, precum si a imaginii Pharma SA catre farmacii, cabinete medicale, clinici;
Acoperirea judetelor alocate, identificarea clientilor cu potential ( farmacii, clinici etc);
Sustinerea si derularea de campanii promotionale;
Indeplinirea in conditii optime a obiectivelor stabilite, mentinerea portofoliului de clienti si dezvoltarea acestuia;
Realizarea targetului lunar cantitativ si calitativ;
Realizarea de rapoarte periodice privind activitatea desfasurata;
Urmarirea concurentei si transmiterea de informatii in legatura cu activitatea acestora.

Job Features

OrasBucuresti
Experienta1 an
Carnet de conducereCat B

A valid phone number is required.
A valid email address is required.